O restauraci

Rodinná restaurace Alena vznikla na místě bývalé pivnice Primus koncem roku 1995. Původně však v tomto objektu nikdy restaurace nebývala, v čase totality zde sídlilo zakázkové krejčovství.

V průběhu let prošla restaurace několika změnami. Ta nejzásadnější se uskutečnila po povodních roku 2002, kdy bylo v přízemí 1,5 metru vody.

V restauraci vaříme především českou kuchyni. V době obědů nabízíme hotová jídla a na večer si k nám můžete zajít třeba na steak či tatarák.

Každoročně se účastníme vyhlášených berounských Hrnčířských trhů, kde pro Vás připravujeme posezení ve velkém stanu s pečeným seletem a klobásami od místního řezníka, které velmi dobře ladí s plzeňským pivem.
Mile rádi Vám nabídneme možnost uspořádat oslavu či posezení ve vnitřních i venkovních prostorách.

V parných letních dnech najdete na naší zahrádce osvěžení v podobě ledového pití a vodní klimatizace. Naopak v zimě se můžete zahřát třeba svařákem nebo u našich hořících stolů.

Zahrádka je v provozu celoročně. Nabízíme také každodenní rozvozy obědového menu po Berouně, Králově Dvoře a blízkém okolí. Objednávky přijímáme nejpozději do 10:00 hodin. Ale rádi Vám jídlo zabalíme i na místě s sebou.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.